Відкрита лекція

23 березня 2016 року для студентів економічного факультету, напряму підготовки «Туризм», була проведена лекція з предмету «Основи екскурсознавства».Лекцію на тему «Практичні аспекти підготовки і проведення екскурсій» провела молодший науковий співробітник НІАЗ «Кам’янець» І. В. Ладоренко.

CAM00817

Під час лекції І. В. Ладоренко розкрила наступні аспекти екскурсійної справи: вивчення матеріалів по темі екскурсії; вивчення і підбір екскурсійних об’єктів; розробка маршруту екскурсії; контрольний та індивідуальний тексти екскурсії тощо. Студенти мали можливість у формі діалогу поспілкуватися із практикуючим екскурсоводом та задати їй питання, котрі стосувалися підготовки та проведення екскурсії.

Підготувала: старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Опря Богдана.