Команда студентів-економістів – у фіналі кейс-чемпіонату Hack the process!

Команда студентів-економістів – у фіналі кейс-чемпіонату Hack the process від міжнародного банку CREDIT AGRICOLE, який до 29 листопада проходив на платформі CASERS!

Команда “Hack the digit”, до складу якої увійшли Глушко Ангеліна (3 курс, “Підприємницво, торгівля”), Грохольська Вікторія (1 курс, “Облік і оподаткування”), Булима Анастасія (2 курс, “Економіка підприємства”) захистила честь нашого університету, представивши свій digit-проект DABI, який вирішує поставлене організаторами практичне завдання (ІТ-кейс). Студенти виступили у ролі project management, консультант команди – старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б.

Талановиті та амбітні студентки змагалися з 20 командами і 334 одноосібними учасниками – і ми у Топ-5!

Учасники отримали можливості:

• менторської підтримки від експертів банку;
  • отримати винагороду від банку для переможців;
  • оплачуваного стажування в головному офісі банку з можливістю подальшого працевлаштування;
  • додати до власного резюме Сертифікат про вирішення ІТ-кейсу з автоматизації бізнес-процесів від міжнародного банку CREDIT AGRICILE, який відомий у 50 країнах світу.