Пізнавальна екскурсія для студентів-економістів і зустріч з випускником спеціальності “Економіка підприємства”

У рамках вивчення дисциплін “Товарознавство” і “Комерційна діяльність” студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля” і “Економіка підприємства” відвідали елітний ювелірний салон мережі “Ювелір Карітал”. Дипломований експерт-гемолог Чешневський Денис Володимирович, який також є нашим випускником-економістом, ознайомив студентів з класифікацією благродних металів, коштовного каміння, ювелірної продукції. Також майбутні фахівці ознайомились з організацією роботи торговельних залів підприємства, з принципами маркетингу у ювелірній галузі. Корисним і пізнавальним для студентів стала презентація технології проведення справжньої гемологічної експертизи коштовного каміння.

На завершення екскурсії Денис Чешневський наголосив на важливості економічної освіти для підвищення ефективності підприємницької діяльності у різних галузях та побажав студентам успіхів у навчанні та побудові кар’єри.