Проєкт «Підприємницький університет»

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка долучився до пілотного проєкту «Підприємницький університет», який реалізується Стартап-інкубатором YEP! спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, Дія.Бізнес, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Суть проєкту полягає у запуску нового курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» спільно з YEP, а головна мета – розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.

Практичну реалізацію пілотного проєкту на базі Університету здійснюватимуть викладачі кафедри економіки підприємства – д.е.н., професор Ящишина Ірина Володимирівна та к.е.н., старший викладач Боднарчук Тетяна Леонідівна.

Курс буде впроваджено на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Під час курсу студенти створять власні проєкти, кращі з яких візьмуть участь у конкурсі стартапів.

Бажаємо успіхів нашій університетській команді проєкту!