Формування цифрової компетентності студентів в процесі онлайн практики на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

3 червня 2020 року на платформі Google Meet було проведено захист звітної документації онлайн виробничої практики студентів групи  GRS1–B17. При виборі бази практики студенти провели детальний аналіз інформаційних ресурсів щодо діяльності підприємств готельної сфери в мережі Інтернет.  За період проходження онлайн практики студенти використали ресурси: веб-порталів готелів, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, онлайн будинку юстиції, електронного реєстру свідоцтв про встановлення категорій готелям на порталі відкритих даних, державної податкової служби, глобальних систем бронювання Booking, Amadeus, Galileo та електронних ЗМІ.

Слід відзначити змістовну звітну документацію і успішний захист таких студентів як: Дзекар Тетяна (готель «Helios»), Ігнатюк Дарина (готель «Opera»), Ковальчук Яна (готель «Hilton»), Маринович Ірина (готель «Premier Palace Hotel»). Особливої уваги заслуговують матеріали практики Соловйова Михайла («BURSA Hotel Kyiv»), де: досліджено ексклюзивним напрямок у готельній сфері –- «бутік-готелі» та його розвиток в Україні; широко розкрито діяльність готельного комплексу BURSA Kyiv (який відкрито у 2018 році і  вже за перший рік свого існування готель потрапив у видання Forbes); представлено презентацію «BURSA Hotel Kyiv. Бутік-готель, що перевертає уявлення про гостинність».

Позитивним фактором онлайн практики студентів є формування та розвиток цифрової компетентності, що на сьогодні, в умовах розвитку цифрового суспільства та економіки, є обов’язковою вимогою для сучасного фахівця сфери послуг туристичної індустрії.

Матвейчук Людмила,

професор кафедри, член НСЖУ