Участь у ІІ Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт з економіки!

25 березня 2020 р. студенти економічного факультету Кухар Роксолана (4 курс, спеціальність Економіка підприємства) та Кучинський Ігор (3 курс, спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність) взяли дистанційну участь у ІІ Міжнародному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт з економіки, який проходив в рамках роботи Науково-дослідницького центру «Прогрес» при Комратському державному університеті (Республіка Молдова). Науковий керівник – к. е. н., доцент кафедри економіки підприємства Лисак В. Ю.

Студентка Кухар Р. за роботу на тему «Організація маркетингу на підприємствах будівельної промисловості (на прикладі ТОВ «Подільський цемент»)» була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Студент Кучинський І. за роботу на тему «Бенчмаркінг як інструмент підвищення конкурентоспроможності та ефективності діяльності підприємств» отримав диплом ІІІ ступеня.

Дякуємо студентам та науковому керівнику за гідне представлення Університету на міжнародному конкурсі!