Звітна конференція викладачів за результатами НДР у 2019 році!

3-4 березня в Університеті проходила Звітна конференція викладачів, докторантів та аспірантів за результатами НДР у 2019 р. На економічному факультеті відбулося засідання секції «Економічні дисципліни», керівником якої виступив Ткачук В.В., к.е.н., доцент, декан факультету, а секретарем Боднарчук Т.Л., к.е.н., заступник декана з наукової роботи. Робота здійснювалося у трьох підсекціях, а саме «Економіки підприємства», «Управління персоналом та економіки праці», «Туризму та готельно-ресторанної справи». В рамках секційної роботи викладачі факультету обговорили низку актуальних питань, що стосувалися сучасної проблематики соціально-економічного розвитку України, мікро- та макроекономічних аспектів функціонування підприємств та підприємництва, еволюції сфери гостинності тощо.