Звітна конференція викладачів за результатами НДР у 2019 році!

3-4 березня в Університеті проходила Звітна конференція викладачів, докторантів та аспірантів за результатами НДР у 2019 р. На економічному факультеті відбулося засідання секції «Економічні дисципліни», керівником якої виступив Ткачук В.В., к.е.н., доцент, декан факультету, а секретарем Боднарчук Т.Л., к.е.н., заступник декана з наукової роботи. Робота здійснювалося у трьох підсекціях, а саме «Економіки підприємства», «Управління персоналом та економіки праці», «Туризму та готельно-ресторанної справи». В рамках секційної роботи викладачі факультету обговорили низку актуальних питань, що стосувалися сучасної проблематики соціально-економічного розвитку України, мікро- та макроекономічних аспектів функціонування підприємств та підприємництва, еволюції сфери гостинності тощо.

СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО З СЕРЕДИНИ!

5 березня 2020 року студенти-економісти під керівництвом доцентів Семенця І.В. та Кушнір О.К. відвідали сучасне виробництво ПП «АВАНТ-АГРО», яке очолює Андрій Ванат, с. Ходоровці. Дане підприємство має замкнений цикл виробництва: вирощування і переробка зернових культур, випікання хлібобулочних виробів та їх реалізацію у торговельних мережах. Це забезпечує низьку собівартість та високу конкурентоспроможність виробленої продукції на ринку нашого краю. Крім того, підприємство дбає про високу якість продукції, яка забезпечується якісною сировиною та натуральними інгредієнтами. Read more