Співпраця із стейкхолдерами

В рамках співробітництва учасників освітнього процесу кафедра туризму та готельно-ресторанної справи економічного факультету 3 березня  провела семінар-тренінг «Відкриття власної справі» для студентів за участю фахівців міського центру занятості. Даний тренінг було розроблено в рамках проекту з міжнародною організацією праці «Підтримка занятості для подолання кризи в Україні». Студентам було запропоновано практичні завдання:  модуль 1 – «Введення в основу бізнесу», модуль 2 – «Покриття та пропозиції». Слід зазначити, що міський центр занятості є діяльним стейкхолдером, з яким кафедра працює протягом останніх років. Результатом такої співпраці є розвиток академічної мобільності студентів, формування їх професійної етики та прикладна реалізація теоретичних знань.

Матвейчук Л.О.

професор кафедри, член НСЖУ