Цікаві заняття з дисципліни «Організація власної справи»

Студенти ІІ курсу історичного факультету у рамках вибіркової навчальної дисципліни «Організація власної справи», запропонованої кафедрою економіки підприємства, мали змогу продемонструвати свої навички під час роботи малими групами і круглого столу.

Працюючи малими групами по 2 особи студенти представили власний бренд. Вони виявили креативний підхід у виборі сфери діяльності, назви, розробці логотипу, салогану власного підприємства. Під час презентації одногрупники були приємно здивовані досягненнями один одного.

У формі круглого столу студенти закріпили свої знання і навички з менеджменту і маркетингу, виконавши завдання з сегментації ринку для роллердрому, просуванню продукту та вибору управлінської структури маркетингового відділу створюваного підприємства. Роботу круглого столу контролював модератор, який професійно виконав поставлену задачу.

Загалом старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б. студенти виявили уміння студентів історичного факультету продуктивно працювати разом та демонструвати знання з дисципліни “Організація власної справи”.