Екскурсія студентів історичного факультету до фіскальної служби під час вивчення дисципліни «Організація власної справи»

Студенти ІІ курсу історичного факультету у рамках вивчення вибіркової дисципліни «Організація власної справи», запропонованої кафедрою економіки підприємства, відвідали Кам’янець-Подільське управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Молодь мала змогу дізнатися про напрямки взаємодії фіскальної служби та підприємців, видів та механізмів стягнення податків, податкові пільги. Отримані знання та поради студенти надалі зможуть використати під час складання та захисту власних бізнес-планів.

Старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б. висловила сподівання на подальшу співпрацю економічного та історичного факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Кам’янець-Подільським управлінням Головного управління ДФС у Хмельницькій області у рамках вивчення вибіркової дисципліни “Організація власної справи”.