Практичне заняття на тему «Організації ігрової та спортивної анімації» з дисципліни «Організація туризму: організація анімаційної діяльності»

Вивчаючи дисципліну «Організація туризму: організація анімаційної діяльності», студенти ІІІ курсу напряму підготовки Туризм економічного факультету традиційно опановують технологію організації ігрової та спортивної анімації.

З ряду тем дисципліни туристи економічного факультету повинні взяти участь у активізованих практикумах, одним з яких є практикум на тему «Організації ігрової та спортивної анімації». Кожен заздалегідь отримує правила гри, яку під час практикуму проводить зі своїми одногрупниками. Обов’язковою на початку заняття є розминка.

Оцінюються навички з вербальної анімації, ігрової та спортивної, уміння підбирати музичний матеріал для супроводу. Старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна В.Б. відзначила професійніть студентів під час виконання завдання.