Туристичний форум в рамках офіційного відкриття туристичного сезону «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

20 квітня 2019 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» прийняли участь у туристичному форумі в рамках офіційного відкриття туристичного сезону «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

Студенти разом із доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Опрею Богданою відвідали форум у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради. Програма туристичного форуму була надзвичайно цікавою та містила наступні заходи: вітальне слово міського голови М. Сімашкевича, народного депутата України В. Мельниченка, голови Хмельницької обласної ради М. Загородного, голови Кам’янець-Подільської РДА В. Сукача; підписання Меморандуму про взаємодію та співпрацю у відзначенні 100-ї річниці Української революції 1919 року в Кам’янці-Подільському; відзначення 235-річчя повітроплавання в Україні. Кам’янець – столиця повітроплавання; презентація нового туристичного продукту «Кам’янець. Унікальний сувенір»; презентація календаря фестивальних заходів 2019 року: авторалі «Фортеця», «Ретро-фест», «Фортпост», «Республіка», «Бруківка».

Також майбутні фахівці туристичної галузі мали можливість узяти участь у презентації подільських страв «Схаб Великодній» від ресторану «Ксенія»; «Подільський ведерей» від кафе «Шинок»; «Начинка по-подільськи» від сім’ї ресторанів готельно-ресторанного комплексу «7 днів»; «Паляниця з маком» від піцерії «Мій смак». По закінченні туристичного форуму студенти та усі гості форуму отримали максимум позитивних емоцій.

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.