Захист практики студентів спеціальності «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»!

9 квітня відбувся захист результатів виробничої практики студентів 4 курсів спеціальностей «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка тривала з 4 березня про 29 березня. Студенти економічного факультету проходили практику на провідних підприємствах як м. Кам’янець-Подільський, так і Кам’янець-Подільського району, зокрема, таких як: ТОВ «Злата СВ», ТОВ «Товтри», ТОВ «Український кристал», ТОВ «Гермес», Кам’янець-Подільський комбінат будівельних матеріалів, М’ясопереробне підприємство «Федоришен», Кам’янець-Подільська міська лікарня, Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України та інші.

Студенти ознайомилися з організаційно-нормативною та фінансово-економічною документацією кожного підприємства, його організаційною структурою, вивчили напрями роботи та спеціалізацію суб’єктів господарювання, технологію організації виробництва та системи управління, мали нагоду побачити специфіку виробничого процесу з середини. Під час проходження виробничої практики студенти 4 курсів зуміли застосувати теоретичні знання та набули відповідних практичних навик.

All-focus