Вітаємо переможців учнівської олімпіади з економіки!

3 лютого 2019 року у м. Хмельницький відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Наше місто представляли учні Кам’янець-Подільської НВК №14 та Кам’янець-Подільського НВК «Антей».

У рамках дії угоди про співробітництво між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради до підготовки учнів долучилися викладачі економічного факультету. Зокрема, консультування школярів до практичного туру олімпіади здійснювали викладачі кафедри економіки підприємства – к.е.н., старший викладач кафедри Буторіна В.Б., к.е.н., старший викладач кафедри Боднарчук Т.Л., к.е.н., доцент кафедри Свідер О.П., к.е.н., старший викладач Чаплінський В.Р. та викладач кафедри управління персоналом та економіки праці, к.е.н., старший викладач Семендяк В.М.

Співпраця увінчалася потужним успіхом – наші школярі посіли призові місця. Тож вітаємо переможців та призерів обласної олімпіади з економіки, а саме: Посітка Миколу (10 кл., I місце, НВК №14) та Березіну Анну (10 кл., IIІ місце, НВК «Антей»). Серед учнів 11 класу призові місця здобули: Королюк Ярослав (ІІ місце, НВК «Антей») та Красовська Марія (ІІІ місце, НВК №14).

Дякуємо нашим викладачам за професіоналізм, а переможцям бажаємо подальших успіхів у поглибленні економічних знань!

Підготувала Боднарчук Т.Л., заступник декана економічного факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу