Презентація програми стажування від «Calypso Tour UA»

20 листопада студенти економічного факультету взяли участь у зустрічі із представниками компанії  «Calypso Tour UA», яка відбулася в конференц-залі Університету. Компанія пропонує стажування та роботу у Туреччині. Презентацію провів генеральний директор компанії Еркан Чавуш. Він розповів про напрями, за якими студенти можуть пройти стажування. Це переважно спеціальності, які пов’язані з туризмом та готельно-ресторанною справою: туристичний та трансферний гід, шоп-гід, рецепціоніст, офіціант, кухар та інші. Керівник відділу міжнародних практик Руслана Жовтані зробила акцент на умовах участі студентів у стажуванні за цією міжнародною програмою.

У стажуванні за цією програмою минулого року уже брали участь студенти 3 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» та мали нагоду на означеному заході поділитися отриманими враженнями та набутим безцінним досвідом. Економічний факультет сподівається на подальшу плідну співпрацю із «Calypso Tour UA».