«ПОЛЮВАННЯ НА ВІДЬОМ»

26 вересня 2018 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» до Дня туризму отримали від Департаменту гуманітарної політики, Кам’янець-Подільської міської ради безкоштовні сертифікати на відвідування нічної екскурсії «Полювання на відьом».

Студенти спустилися в підземелля Ратуші, де «працював» кам’янецький кат, знайшли таємну криницю, лише в світлі смолоскипа пройшлися самими темними вулицями, і, нарешті дізналися про страшні спалення відьом… Чи живі досі кам’янецькі відьми і чим займаються…

Нічна екскурсія «Полювання на відьом» – це дослідження і вистава, де студенти ставали і слідчими і акторами. На завершення екскурсії майбутнім представникам туристичної галузі показали фаєр-шоу і запросили на дегустацію «чар-зілля».

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи.