ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня 2018 року у Кам’янці-Подільському відзначали Всесвітній День туризму і День туризму в Україні. Урочиста частина відбувалася в готелі «Клеопатра». Підбили підсумки, відкрили невеликі секрети на наступний рік, відзначили кращих.

Усіх, хто працює в туристичній галузі, вітали нагородами та подарунками. В урочистій атмосфері відзнаки вручали міський голова Михайло Сімашкевич і помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська.

Для Кам’янця-Подільського як міста, що позиціонується із туристичним центром Поділля і одним із найрозвинутіших туристичних місць України День туризму можна вважати своїм днем, – зазначив міський голова. – А ще Кам’янцю пощастило із талановитими та непересічними особистостями, які своєю щоденною працею доводять усьому світу, що наше місто – найкраще. Дякую вам за це.

За традицією, започаткованою два роки тому, найактивнішим представникам туристичної сфери міста було вручено оригінальну відзнаку «Кращий в туризмі». Також оголосили переможця конкурсу на кращий сувенір. Ним став Вадим Куріловський. Дипломами за участь нагороджено майстрів Ольгу Гриневич, Яну Шутяк, Юлію Сивак.

Відзначили і почесною грамотою колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за вагомий внесок у розвиток туризму, високий професіоналізм, популяризацію Кам’янця-Подільського.

Студенти першого курсу напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» теж були залученні до святкування Дня туризму та змогли на власні очі побачити увесь туристичний бомонд нашого міста.

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.