Семінар для вчителів економіки

27 вересня 2018 року на базі гімназії #14 старшим викладачем Буторіною В.Б. був проведений семінар для вчителів економіки м. Кам’янця-Подільського. Кафедра економіки підприємства продовжуватиме плідну співпрацю з Управлінням освіти і науки міста. (more…)

«ПОЛЮВАННЯ НА ВІДЬОМ»

26 вересня 2018 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» до Дня туризму отримали від Департаменту гуманітарної політики, Кам’янець-Подільської міської ради безкоштовні сертифікати на відвідування нічної екскурсії «Полювання на відьом». (more…)

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня 2018 року у Кам’янці-Подільському відзначали Всесвітній День туризму і День туризму в Україні. Урочиста частина відбувалася в готелі «Клеопатра». Підбили підсумки, відкрили невеликі секрети на наступний рік, відзначили кращих. (more…)