Студенти економічного на фабриці «ROSHEN»

25 травня 2018 року студенти спеціальностей Економіка підприємства і Підприємництво, торгівля та біржова діяльність економічного факультету відвідали оглядову екскурсію цехами Вінницької кондитерської фабрики «ROSHEN». Молоді спеціалісти ознайомились з усіма етапами виробничого процесу, новітнім обладнанням, управлінською структурою і стали дегустаторами свіжих шоколадних виробів, зокрема, першими в Україні скуштували новинку «Tibi».

Окрім пізнавальної екскурсії на підприємство з керівником групи Буторіною В.Б. студенти також прогулялись набережною, побували у Вінницькому зоопарку та у с. Стрижака, де розташована ставка Гітлера «Вервольф».

Насичена враженнями поїздка стала можливою за сприяння студентського профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Автор: старший викладач кафедри економіки підприємства Буторіна Вероніка Борисівна