Цікаві заняття з дисципліни «Організація анімаційної діяльності» Майстер-клас з організації дитячої танцювальної анімації

У рамках вивчення дисципліни «Організація анімаційної діяльності» 21 листопада 2017 р. студенти спеціальності Туризм відвідали майстер-клас на тему «Організація дитячої танцювальної анімації». Заняття проходило у РЦКМ «Розмай» під керівництвом магістра хореографії Островської Світлани Вікторівни, завідувача зразкової хореографічної студії «Пірует», заснованої у 2013 р. Юні вихованці студії є переможцями численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, нагороджені грамотою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації «Крок до парнасу». Пані Світлана неодноразово виступала членом журі районних та міських дитячих оглядів хореографічних колективів («Міс-Хотин–2017», «Творчі зорі–2015» тощо). Студенти отримали практичні навички проведення танцювальних анімаційних заходів з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку, кожен із них мав можливість виявити власні танцювальні та організаторські здібності. Молоді аніматори відзначили високий професійний рівень проведеного майстер-класу і отримали значний заряд позитиву на увесь навчальний тиждень.