Урочисте вручення дипломів випускникам економічного!!!

5 липня в актовому залі центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам нашого факультету. У цілому, цього року економічний факультет випустив сто студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр», шестеро з яких отримали дипломи з відзнакою.

З вітальним словом до випускників та їхніх батьків звернувся декан економічного факультету Лисак В.Ю., теплими словами студентів привітали завідувачі випускових кафедр Ящишина І.В., Баженова С.Е., Стрельбіцький П.А., а також куратори випускних груп. Студентів, які брали особливо активну участь у науковому та громадському житті факультету, було відзначено та нагороджено грамотами й подяками.

За роки навчання наші студенти стали кваліфікованими фахівцями, знавцями своєї справи, інтелігентами, гідними громадянами нашої держави!!! Бажаємо дорогим випускникам економічного факультету міцного здоров’я, подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії та наснаги у нових починаннях!!!