ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)»

19 квітня 2017 року студенти 4 курсу Бойчук Юлія та Щербан Юлія прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)». Вони проявили високий рівень знань при  виконанні завдань та гідно представили наш університет. Студенти мали нагоду познайомитись з такими провідними науковцями в галузі економіки та політичними діячами, як Базилевич В.Д., Филюк Г.М., Грішнова О.А., Єхануров Ю.І., Дєєва Н.М. та іншими. Також учасники мали нагоду відвідати лекції, які проводив спеціаліст відділу по роботі з персоналом компанії Deloitte Ukraine: «Що тебе чекає на етапах відбору до провідних компаній України? Як зробити так, щоб за період стажування тебе помітили?», «Ефективне резюме. Швидкий старт твоєї кар’єри».

За результатами участі конкурсні результати Бойчук Юлії та Щербан Юлії були відзначені Сертифікатами. Студентка Щербан Юлія була нагороджена грамотою за креативність виконання завдань.

Кафедра економіки підприємства щиро вітає наших студентів та бажає їм подальших успіхів!!!