Екскурсія на економічному

20 травня 2017 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка разом із Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості провели спільний захід для старшокласників. Учні десятих класів НВК № 9, № 13, № 5 завітали на економічний факультет з екскурсійною метою. Із учнями спілкувалися декан економічного факультету Лисак В. Ю., завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Баженова С. Е., заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Ткачук В. В., доцент кафедри тузизму та готельно-ресторанної справи Опря Б. О. Старшокласники стали учасниками бесіди про перспективи вступу на напрями підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у нашому університеті. Для школярів провели екскурсію по аудиторіям та навчальним лабораторіям факультету.