Організація культурно-дозвіллєвої діяльності студентів під час вивчення дисципліни «Організація анімаційної діяльності»

14 травня 2017 року студенти економічного факультету напрямів підготовки «Туризм» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали виставу «Кайдашева сімя» І. Нечуя-Левицького у Театрі ім. Ольги Кобилянської (м. Чернівці). Молодь мала можливість ознайомитись з високою акторською майстерністю в рамках теми «Організація вербальної анімації» навчальної дисципліни Організація туризму: організація анімаційної діяльності. У поїздці студентів супроводжували науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіна Вероніка Борисівна і Монастирська Римма Іванівна.

Молоді театрали висловлюють подяку керівництву студентського профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з сприяння в організації поїздки.