Альтернативний туризм

10 травня 2017 року для студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» була проведена відкрита лекція на тему: «Альтернативний туризм». Перед студентами виступав координатор соціальних проектів, мандрівник – Олександр Цимбалюк.

У своєму виступі Олександр проаналізував окремі аспекти альтернативного туризму, а саме: автостоп, каучсерфінг, фріланс. Особливу увагу лектор звернув на соціальні проекти, котрі функціонують в світі та в Україні: AIESEC, EVS, STP, TURTLE TEAMS, PEACE CORPS, helpx. Net, ФРІ-табори, «Твоя Країна», Студвей-можливості.

Виступ Олександра супроводжувався цікавою презентацією, дотепними коментарями та цікавими історіями власного досвіду мандрів по світу.

Студенти отримали безліч корисних та практичних порад щодо альтернативного туризму та масу позитивних вражень від спілкування з креативною та творчою особистістю.

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.