“Весняний батл черлідерів”

25 квітня 2017 року в актовій залі КПНУ відбувся “Весняний батл черлідерів”. Черлідинг – це яскравий вид спорту, в якому команди не тільки підтримують спортсменів, але й об’єднують та розважають вболівальників. К-ПНУ імені Івана Огієнка є єдиним навчальним закладом у західній Україні в якому є не лише команда з американського футболу, але й черлідери.

Економічний факультет представила команда «Sweet girls».

Склад команди:

Капітан – Олександра Власенко – Ep1-B15 група;

Гудзинська Яна – Т1-В15 група;

Вінявська Леся – GRS1-B16 група;

Поліщук Яна – GRS1-B16 група;

Данилейко Оксана – GRS1-B16 група.

Особлива подяка висловлюється студентам економічного факультету, які прийшли підтримати нашу команду і перекричали усіх присутніх в залі. Виграли не кількістю, а якістю!

Усі команди показали гарний рівень підготовки. Але перемагають лише найкращі! І це без сумніву команда «Sweet girls», капітан – Олександра Власенко. Вітаємо дівчат із заслуженою перемогою!

Підготувала студентка 2 курсу напряму підготовки «Туризм»: Олена Глущенко.