Cемінар «Перспективи розвитку сільського зеленого туризму»

21 квітня 2017 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» прийняли участь у семінарі «Перспективи розвитку сільського зеленого туризму». Даний семінар був організований Відділом культури та туризму Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації. На семінарі виступали спеціалісти, котрі в тій чи іншій мірі володіють інформацією про розвиток зеленого туризму в Україні загалом, та на Хмельниччині зокрема. На даному заході виступила і викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Б. О. Опря з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку зеленого туризму на Хмельниччині».

Студенти мали змогу почути про актуальні проблеми туризму на селі з вуст самих власників агросадиб та взнати певні теоретичні і практичні аспекти зеленого туризму від спеціалістів, котрі ним займаються багато років тощо.

Підготувала: Настя Бараненко, студентка 1 курсу напряму підготовки «Туризм».