Всеукраїнський рух «Твоя Країна»

З 31 березня по 2 квітня 2017 року втретє в Кам’янці-Подільському проходив захід «Твоя Країна» – це Всеукраїнський молодіжний рух, діяльність якого спрямована на пізнання України за мінімальних фінансових затрат.  Лозунг проекту: «25 областей до 25 років».

Цього разу побачити «перлину на камені» виявили бажання близько 100 осіб, з яких організатори обрали 13 найбільш вмотивованих та проактивних учасників. Гості приїхали до нас із міст: Харкова, Полтави, Чернігова, Києва, Острога, Львова, Івано-Франківська, Сум, Миколаєва та Дрогобича.

Координатором візиту виступила студентка 3 курсу, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напрямку підготовки «Туризм» – Габрух Наталія та як організатор долучилася студентка 2 курсу економічного факультету, напрямку підготовки «Туризм» – Денисюк Наталія.

Як координатор руху, Габрух Наталія виконувала цілий ряд організаційних моментів, котрі були пов’язані з поселенням, харчуванням, дозвіллям гостей тощо. Студентка досить професійно спілкувалася із усіма представниками зацікавлених ЗМІ. Габрух Наталія проявила свої лідерські та організаційні здібності на базі уже існуючих у неї теоретичних знань, котрі отримала під час навчання в університеті.

Програма перебування гостей готувалася завчасно та була досить насиченою. У Кам’янці-Подільському молодь побувала на тренінгу з ораторського мистецтва, відчула екстримальні емоції від роуп-джампінгу та троллейної переправи через Смотрицький каньйон, відвідали Хотинську фортецю, побували на майстер класі з fire-show, вивчали нову частину міста завдяки квесту з пошуку графіті та зустрічалися і обговорювали цікаві питання стосовно туристичного потенціалу міста з заступником міського голови Вадимом Савчуком. Також активну участь у організації проекту приймали заступник міського голови Сергій Бабій та директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

Гості міста залишилися задоволеними, сповненими емоцій від активної програми і мальовничої краси Кам’янця-Подільського.

Підготувада: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.