Відкрита лекція з керівником відділу маркетингу готельного комплексу «7 днів»

8 листопада 2016 року для студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» була проведена відкрита лекція з керівником відділу маркетингу готельного комплексу «7 днів» Віктором Годним.  Лекція проводилась по предмету «Історія розвитку світового готельно-ресторанного бізнесу», котрий викладає Опря Б.О.

Лекція відбувалася у форматі «запитання-відповідь», що давало змогу краще і результативніше поспілкуватися. Гість розповів свою історію побудови кар’єри, а також нюанси розвитку готельно-ресторанного бізнесу в сьогоднішніх умовах.

Майбутнім рестораторам та готельєрам гість дав безліч порад. Одна з них – «щоб створити прибутковий бізнес, потрібно розпочинати свою кар’єру вже зараз, ще з студентських років варто намагатися потрапити на практику в заклад, який вам імпонує, і реалізувати себе на максимальній кількості посад».

Від креативного та плідного спілкування у студентів залишились лише позитивні враження.

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.