«Формування портрета туриста Кам’янця-Подільського»

dsc0833711 листопада 2016 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» розпочали роботу у спільному проекті разом із Департаментом гуманітарної політики міської ради, зміст якого полягає у зборі інформації та «формуванні портрета туриста Кам’янця-Подільського». Ініціатором проекту виступила колишня випускниця нашого університету Христина Будурович, яка з радістю залучила до реалізації проекту студентів першого та другого курсу.

Молодь буде працювати волонтерами у Старому місті та опитувати туристів у низький сезон й заповнювати анкети для їх подальшої систематизації та підведення підсумків. Перший етап проекту триватиме три тижні, а з часом буде мати продовження.

Підготувала: Богдана Опря, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.dsc08338dsc08331 dsc08333 dsc08336