Проведення екскурсій

ggius6tmn8iСтуденти 2 курсу економічного факультету напряму підготовки «Туризм» вчились проводити екскурсії та опановували екскурсійну майстерність на практичних заняттях з предмету «Організація екскурсійної діяльності» в Старому місті. Кожен студент мав змогу спробувати себе у ролі екскурсовода. Були проведені екскурсії на різних об’єктах, зокрема відвідали Миколаївську церкву ХIV-XIX та дзвіницю, Руську браму, Стару Фортецю, Костел Св. Трійці XVIIIст., Костел Св. Миколая та Домініканський монастир та інші. Такі практичні заняття та набутий досвід проведення екскурсій залишили у всіх приємні враження, екскурсії були цікавими, змістовними та багатими на позитивні емоції.

Підготувала: Ісламова Яна, студентка другого курсу5pgv2fn5ug4 hise3xesgkc kbdu-k1cxqm mcmoa7ba6i0 nqxc6aenzje uiflk8eiwf4 vyzfkdpwu4o w1m9pztcgis y3qkfpf51nq zk7vwp-whk8