Зустріч з бізнес-леді на занятті з основ підприємництва

У жовтні 2016 року старшим викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіною В.Б. для студентів І і ІІІ курсу напряму підготовки Підприємництво, торгівля та біржова діяльність економічного факультету була організована зустріч з успішною бізнес-леді міста Кам’янця-Подільського, власницею мережі взуттєвих магазинів «Kristi» Кононіною Христиною. Вона змістовно розповіла про досвід створення власної справи і дала практичні рекомендації та поради. Студентам двох академічних груп цікаво було дізнатися, що Христина є випускницею економічного факультету і почала займатись бізнесом, навчаючись ще на другому курсі.

По завершенню заняття Кононіна Христина висловила побажання відвідати студентів економічного факультету у наступному році.