Цікаві заняття з організації анімаційної діяльності

Творча зустріч з організації анімаційної діяльності

У жовтні 2016 року старшим викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіною В.Б. та Опрею Б.О. для студентів ІV і ІІІ курсу напряму підготовки Туризм економічного факультету була організована творча зустріч з найгумористичнішим шоуменом міста, зіркою кам’янецького КВК, керівником команди КВК «Наш формат», учасником дуету «the Підкова» Черняком Володимиром. Зустріч почалась розповіддю Вовки КВеНтіна про розвиток своєї кар’єри у сфері дозвілля і розваг. Туристам економічного факультету цікаво було дізнатися про те, що Володимир 8 років тому сам був студентом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Далі творча зустріч продовжувалась у формі бесіди. Студентів цікавила участь творчої команди гостя у проекті «Розсміши коміка», «Ліга сміху», шоу «4 весілля». Інформативною була розповідь про технологію організації і проведення весіль, корпоративів та інших анімаційних заходів, які Володимир Черняк професійно проводить у Львові, Києві, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Умані, Житомирі, Бердичеві. По завершенню заняття Володимир Черняк висловив побажання відвідати туристів економічного факультету у наступному році.

Практичне заняття на тему «Організації ігрової та спортивної анімації»

Вивчаючи дисципліну «Організація анімаційної діяльності», студенти традиційно опановують технологію організації ігрової та спортивної анімації. З ряду тем дисципліни туристи економічного факультету повинні взяти участь у активізованих практикумах, одним з яких є практикум на тему «Організації ігрової та спортивної анімації». Кожен заздалегідь отримує правила гри, яку під час практикуму проводить зі своїми одногрупниками. Старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Буторіна В.Б. відзначила професійніть студентів під час виконання завдання.