Участь студентів економічного факультету у Всеукраїнських студентських олімпіадах

Студенти економічного факультету у квітні та травні 2016 року взяли участь у ІІ турах трьох Всеукраїнських студентських олімпіад. 19–21 квітня 2016 р. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства».

Задачі, які пропонувалися до розв’язання, передбачали наявність у студентів знань у межах нормативних дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства». Учасникам було запропоновано тести та завдання з дисциплін: «Економіка підприємства», «Потенціал і розвиток підприємства», «Економіка та організація інноваційної діяльності», «Стратегія підприємства», «Планування і контроль на підприємстві», «Проектний аналіз», «Економіка праці й соціально‐трудові відносини», «Управління витратами», «Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків».

Честь нашого університету захищали студенти четвертого і п’ятого курсів економічного факультету Бурдига Наталя, Сливчук Олег, Бойчук Каріна. Під час підготовки студентам допомагали керівники кандидат економічних наук, доцент Лисак В.Ю. та старший викладач кафедри економіки підприємства Олійник О.С. В олімпіаді взяли участь 118 студентів, які представляли 54 вищі ВНЗ України. За результатами олімпіади Сливчук Олег посів 25 місце, а Бурдига Наталя – 28.

15 квітня 2016 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася важлива академічна подія – урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», що проходила з 12 по 15 квітня.

Олімпіада проходила у два тури, перший із яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, а другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

Честь нашого університету захищали студенти третього курсу економічного факультету Матковська Анастасія та Щербан Юлія. Керівники: Буторіна В.Б., Боднарчук Т.Л.

Цього року в олімпіаді взяли участь близько 60 студентів, які представляли 34 вищі навчальні заклади з 15 областей України та міста Києва. За результатами олімпіади Матковська Анастасія посіла 26 місце, а Щербан Юлія – 24.

11–13 травня 2016 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Туризм», спеціальністю «Туризмознавство». Конкурс складався із двох турів: ситуаційне завдання та тестування. Честь нашого університету захищали студенти четвертого курсу економічного факультету Антосюк Тарас і Панасюк Ольга. Підготовка учасників здійснювалась під керівництвом доктора історичних наук, професора Баженової С.Е., кандидата історичних наук, старшого викладача Опрі Б.О., кандидата економічних наук, старшого викладача Буторіної В.Б.

Цього року в олімпіаді взяли участь близько 61 студент, які представляли 35 вищих навчальних закладів України. За результатами олімпіади Панасюк Ольга посіла 16 місце, а Антосюк Тарас – 12 місце.

Вітаємо учасників олімпіад з гарними результатами!