Збірник матеріалів за результатами IV науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Сталий розвиток України: проблеми і перспективи»

21 квітня 2016 року на економічному факультеті відбулась IV науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Сталий розвиток України: проблеми і перспективи». Видано збірник матеріалів за її результатами. У збірнику вміщено матеріали, що є наслідком науково-дослідницької праці студентів та магістрантів економічного факультету, які стали учасниками IV науково- практичної конференції, а також студентів вищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації, які взяли участь у економічному форумі «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах». Автори статей досліджують різноманітні актуальні проблеми в галузі економічної теорії, економіки підприємства, економіки праці, розвитку системи фінансів, аналізу, обліку, діяльності підприємств сфери.

Завантажити збірник