День студента

17 листопада 2015 року економічний факультет  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відзначив Міжнародний день студента. Святковий концерт, приурочений до цього улюбленого всім студентством свята, був насиченим різноманітними номерами.

На його початку з вітальним словом виступив декан економічного факультету Володимир Юрійович Лисак. Студенти ж продемонстрували свої таланти: Дмитро Копейкін – гру на гітарі, Олександра Власенко та Іванна Рибакова  – танець. Гумористичними сценками звеселили глядачів «веселі та кмітливі» студенти – Роман Іваненко, Ігор Барило, Марія Храбрих та Михайло Грушовець.

Привітати студентів завітали і студенти факультету фізичної культури. Вадим Козловський і Сніжана Жовнір вразили усіх акробатичним етюдом, Овчарук Ірина подарувала патріотичну пісню, а танцювальний колектив «Briges» – запальний танець.

Наприкінці свята відбулась символічна посвята першокурсників у студенти економічного факультету.