Міжнародний культурний форум

27 вересня 2015 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напряму підготовки «Туризм», прийняли активну участь у Міжнародному культурному форумі.

Професійні лекції, мистецькі виставки, книжкові презентації та цікаві знайомства з літературним бомондом з усієї України – усі ці заходи були включенні до програми заходів форуму.

Учні нашого факультету презентували на заході туристичні проекти. Студенти 3 курсу: Чопяк Ю., Богута О., Банкєєва К., Роговська М. представляли проект «Коли подорожуєш відчуваєш, що живеш»; студенти 4 курсу: Антосюк Т. та Кузьмик З. представляли проект «Роль туризму в розвитку особистості».

Підготувала Богдана Опря, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Фото: Наталії Габрух.